PRIJAVA ZA KUP PIONIRA, KADETA I JUNIORA

obavijest

  Temeljem odluke IO HNS, a vezano na odluku HNS-a i Propozicija za natjecanje kupa juniora, kadeta i pionira pozivaju se klubovi ŽNS Varaždin i NS Ludbreg da se:   PRIJAVE U NATJECANJE KUPA ŽNS VARAŽDIN / NS LUDBREG U KATEGORIJAMA JUNIORA, KADETA I PIONIRA.   Rok za prijavu u …

Saznaj više ...

Rad stranice – instaliranje potrebnih dodataka

obavijest

Poštovani, Ukoliko imate problema u učitavanju rezultata ili praćenju obavijesti na stranici trebate instalirati na Vaše računalo preglednik Google chrome ili ažurirati “Flash player” ili “Javu”. Rezultate svih liga mlađih uzrasnih kategorija i veterana uskoro ćete moći u izborniku, no za sad ih možete provjeriti u glasnicima.

Saznaj više ...

3. kolo kupa ŽNS Varaždin

Raspored za 3. kolo kupa ŽNS Varaždin / NS Ludbreg   07.09.2016. (SRIJEDA) u 17:00 h: DONJA VOĆA: Vindija – Bednja  0-2 NEDELJANEC: Nedeljanec – Budućnost  3-0 NOVI MAROF: Novi Marof – Jalžabet   5-4 (1-1) VINICA: Vinica – Plitvica (G)  6-1 VARAŽDIN: Varteks – Dubravka-Zagorac  9-2 SVETI ĐURĐ: Drava …

Saznaj više ...

Poziv na Plenum klubova liga mladeži ŽNS Varaždin

Svim klubovima članicama ŽNS Varaždin i NS Ludbreg koji su se prijavili u natjecanje mlađih uzrasnih kategorija ŽNS Varaždin i NS Ludbreg, temeljem odluke IO Varaždin     POZIVATE SE     na PLENUM KLUBOVA Mlađih uzrasnih kategorija koji će se održati u dvorani za sastanke ŽNS Varaždin (Zagrebačka 91) …

Saznaj više ...

2. kolo kupa ŽNS Varaždin – 13/14.08.2016.

2. kolo kupa ŽNS Varaždin / NS Ludbreg   13.08.2016. (subota) u 17:30 h: VINICA: Vinica – Mladost (M) 2-0 GOJANEC: Plitvica (G) – Novakovec 3-1 KOMARNICA: Ajax – Varteks 1-9 LEPOGLAVA: Lepoglava – Dubravka-Zagorac 0-1 SELNIK: Plitvica (S) – Podravac (SE) 4-1 SVETI ĐURĐ: Drava – Sloga 4-1 ŠEMOVEC: …

Saznaj više ...

FORMALIZACIJA TRENERSKIH LICENCI

obavijest

Obavještavaju se svi treneri sa licencama C, B nacionalna i A nacionalna ( izdane od strane ZNT Varaždin ili Nogometne akademije HNS ), a koji su se prijavili do 01.08.2016. i nisu dosad prisustvovali formalizaciji, da su obavezni provesti „formalizaciju“ već stečenih licenci i to kroz dokazivanje kompetencija i polaganjem …

Saznaj više ...

1. kolo kupa ŽNS Varaždin / NS Ludbreg

1. kolo kupa ŽNS Varaždin / NS Ludbreg   05.08.2016. (petak) u 18:00 h: NEDELJANEC: Nedeljanec – Omladinac  10-1   06.08.2016. (subota) u 18:00 h: DONJA VOĆA: Vindija – Polet (M)  6-1 SRAČINEC: Sračinec – Bratstvo  7-1 SVETI ILIJA: Obreš – Gora  6-0 SIGETEC: Mladost (S) – Mladost (SP)  0-3 …

Saznaj više ...

Nacionalni razvojni kamp br. 4

NACIONALNI RAZVOJNI KAMP BR.4 U-12(2004)/U-13(2005) Klub domaćin: NK „TRNJE“ Trnovec Adresa kluba: Male Ledine 2a Poštanski broj: 42202  Trnovec  Bartolovečki OIB: 25538879057 Osoba ovlaštena za zastupanje: Damir Mujanović  (099 / 353-21-56) – predsjednik e-mail: nk.trnje@zns-varazdin.hr   Termin održavanja: Termin održavanja: 16.17.18.08.2016. na terenima stadiona NK“TRNJE“. Od 16:00 – 20:00 sati. …

Saznaj više ...