• Obavezni seminari za edukaciju trenera održat će se prema sljedećem rasporedu:   Ponedjeljak, 13.10.2014. od 14:00-17:00 sati - igralište NK "Trnje" Trnovec - Nacionalni kamp HNS-a   Utorak, 14.10.2014. od 14:00-17:00 sati - igralište NK "Trnje" Trnovec - Nacionalni kamp HNS-a   Srijeda, 15.10.2014. od 17:00-19:00 sati - igralište NK "Podravina" Ludbreg...
  • NACIONALNI KAMP HNS I ŽNS VARAŽDIN   13. i 14.10.2014. godine održat će se nacionalni edukativni kamp HNS-a i ŽNS Varaždin na igralištu NK“Trnje“ u Trnovcu s početkom u 14 sati.    Pozivaju se klubovi da zajedno s trenerima pošalju djecu na kamp:   U-12 - 2003. godište   U-13 - 2002. godište   Nosioc programa instruk...
  • 1/4 FINALE KUPA ŽNS VARAŽDIN   08.10.2014. - SRIJEDA - 16:00 h:    PODEVČEVO: Čevo - Polet (C) 0-1   JALKOVEC: Varteks - Bednja 1-2   NEDELJANEC: Nedeljanec - Drava (SĐ) 2-3   22.10.2014. - SRIJEDA - 16:00 h:    SLOKOVEC: Sloga - Zadrugar  ...
  • Odgođene su sve utakmice 4. kola lige veterana ŽNL Varaždin koje su se trebale igrati 15.09.2014. (ponedjeljak). O odigravanju tih utakmica klubovi će biti naknadno obaviješteni.   Povjerenik za natjecanje    Nino Vugrinec   ...
  • Zbog obilnih kiša i poplava u cijeloj Varaždinskoj županiji odgađaju se sve utakmice (seniori, juniori, pioniri)svih liga (1. ŽNL, 2. ŽNL Istok i Zapad, lige NS Ludbreg)koje su se trebale igrati dana 14.09.2014. godine.    Natjecanje se nastavlja sljedećeg vikenda sa sljedećim kolom koje je na rasporedu. Klubovi će biti obaviješteni o odigravanju utakmica ovog kola naknadn...
Početna
Uto, 21.10.2014.
Novi raspored lige limača - 10. kolo - SRAČINEC PDF Ispis E-mail

10.KOLO - 18.10.2014. (SUBOTA) - DOMAĆIN: NK"SRAČINEC" SRAČINEC

11,15 SRAČINEC - SLOBODA-ŠN (U-8)
12,00 TRNJE - PODRAVINA (U-8)
13,00 IVANČICA - VINICA (U-8)
14,00 VARTEKS II - DUBRAVKA (U-8)
15,00 VARTEKS I - NOVI MAROF (U-8)

RUDAR 47 (U-8) - slobodan

Povjerenik za natjecanje:
Nino VUGRINEC

 
TRENERSKI SEMINARI PDF Ispis E-mail

Obavezni seminari za edukaciju trenera održat će se prema sljedećem rasporedu:

Ponedjeljak, 13.10.2014. od 14:00-17:00 sati - igralište NK "Trnje" Trnovec - Nacionalni kamp HNS-a

Utorak, 14.10.2014. od 14:00-17:00 sati - igralište NK "Trnje" Trnovec - Nacionalni kamp HNS-a

Srijeda, 15.10.2014. od 17:00-19:00 sati - igralište NK "Podravina" Ludbreg - Pokazni trening seniora

Sukladno kriterijima za dobivanje trenerskih licenci za sezonu 2015/16. svi treneri su obavezni prisustvovati najmanje jednom od ovih seminara.

Tajnik ZNT Varaždin:
Goran LABAŠ

 
NACIONALNI KAMP HNS I ŽNS VARAŽDIN PDF Ispis E-mail

NACIONALNI KAMP HNS I ŽNS VARAŽDIN

13. i 14.10.2014. godine održat će se nacionalni edukativni kamp HNS-a i ŽNS Varaždin na igralištu NK“Trnje“ u Trnovcu s početkom u 14 sati.

Pozivaju se klubovi da zajedno s trenerima pošalju djecu na kamp:
U-12 - 2003. godište
U-13 - 2002. godište

Nosioc programa instruktor HNS:
VUGRINEC Stanislav

 
1/4 finale kupa ŽNS Varaždin / NS Ludbreg PDF Ispis E-mail

1/4 FINALE KUPA ŽNS VARAŽDIN

08.10.2014. - SRIJEDA - 16:00 h:
PODEVČEVO: Čevo - Polet (C) 0-1
JALKOVEC: Varteks - Bednja 1-2
NEDELJANEC: Nedeljanec - Drava (SĐ) 2-3

22.10.2014. - SRIJEDA - 16:00 h:
SLOKOVEC: Sloga - Zadrugar

 
PROMJENA DOMAĆINSTVA - LIGA LIMAČA - 5. kolo - TRNOVEC PDF Ispis E-mail

5.KOLO - 20.09.2014. (SUBOTA) domaćin:NK“TRNJE“ Trnovec

TEREN 1
10,00 SRAČINEC – IVANČICA (U-8)
11,00 NEDELJANEC - SRAČINEC (U-10)
12,00 MLADOST (VT) - TRNJE (U-10)
13,00 JALŽABET – ZADRUGAR (U-10)
14,00 VINICA - VARTEKS (U-10)
15,00 ZELENGAJ - PODRAVINA (U-10)
16,00 PODRAVINA - VINICA (U-8)

TEREN 2
10,00 PLITVICA (S) - DUBRAVKA (U-10)
11,00 DUBRAVKA - NOVI MAROF (U-8)
12,00 SLOBODA-ŠN - RUDAR 47 (U-8)
13,00 RUDAR 47 - ORAČ (U-10)
14,00 SLOBODA-ŠN- PLITVICA (G) (U-10)
15,00 TRNJE - VARTEKS I (U-8)

VARTEKS II (U-8) - slobodan

Zbog lošeg stanja terena u Nedeljancu utakmice lige limača biti će odigrane u Trnovcu. Ovim putem želim se zahvaliti NK"Trnje" što su u vrlo kratkom vremenu uspjeli osigurati teren za igru.

Povjerenik za natjecanje:
Nino Vugrinec

 
« Početak«12345678910»Kraj »