• Odgođene su sve utakmice 4. kola lige veterana ŽNL Varaždin koje su se trebale igrati 15.09.2014. (ponedjeljak). O odigravanju tih utakmica klubovi će biti naknadno obaviješteni.   Povjerenik za natjecanje    Nino Vugrinec   ...
  • Zbog obilnih kiša i poplava u cijeloj Varaždinskoj županiji odgađaju se sve utakmice (seniori, juniori, pioniri)svih liga (1. ŽNL, 2. ŽNL Istok i Zapad, lige NS Ludbreg)koje su se trebale igrati dana 14.09.2014. godine.    Natjecanje se nastavlja sljedećeg vikenda sa sljedećim kolom koje je na rasporedu. Klubovi će biti obaviješteni o odigravanju utakmica ovog kola naknadn...
  • Odgađaju se utakmice liga mladeži HNS Središta sjever a koje se trebaju igrati 13/14.09.2014.,i to:       4.kolo lige juniora,   6.kolo lige pionira skupin"A",   4.kolo lige pionira skupina "B" istok i zapad.   Novi termin odigravanja utakmice je 08.11.2014.,ili po suglasnosti klubova.      ODLUKA O ODGODI UT...
  • SELEKCIJA ŽNS VARAŽDIN   Dana 02.09.2014. (utorak) održat će se selekcije ŽNS Varaždin za uzrast 2002. i 2001. godište na igralištu NK“Trnje“ u Trnovcu.   Početak selekcije godišta 2002. biti će u 16:00 sati, a okupljanje u 15:00 sati.    Početak selekcije godišta 2001. biti će u 17:00 sati, a okupljanje u 16:00 sati.    Selekc...
  • Pod rubrikom Download --> Službeni dokumenti, i u prilogu ove obavijesti nalaze se novi Pravilnik o nogometnim natjecanjima HNS-a, Disciplinski pravilnik HNS-a i Pravilnik o registraciji klubova i igrača.    Pravilnik o nogometnim natjecanjima HNS-a - 2014    Disciplinski pravilnik HNS-a - 2014    Pravilnik o registraciji klubova i igrača - 2014...
Početna
Uto, 16.09.2014.
ODGODA VETERANA PDF Ispis E-mail

Odgođene su sve utakmice 4. kola lige veterana ŽNL Varaždin koje su se trebale igrati 15.09.2014. (ponedjeljak). O odigravanju tih utakmica klubovi će biti naknadno obaviješteni.

Povjerenik za natjecanje
Nino Vugrinec

 
ODGODA SVIH UTAKMICA ŽNL VARAŽDIN I LIGA NS LUDBREG PDF Ispis E-mail

Zbog obilnih kiša i poplava u cijeloj Varaždinskoj županiji odgađaju se sve utakmice (seniori, juniori, pioniri)svih liga (1. ŽNL, 2. ŽNL Istok i Zapad, lige NS Ludbreg)koje su se trebale igrati dana 14.09.2014. godine.

Natjecanje se nastavlja sljedećeg vikenda sa sljedećim kolom koje je na rasporedu. Klubovi će biti obaviješteni o odigravanju utakmica ovog kola naknadno kroz internet stranicu i službeno glasilo.

Povjerenik za natjecanje
Nino Vugrinec

 
ODLUKA O ODGODI UTAKMICA LIGA MLADEŽI HNS SREDIŠTE SJEVER PDF Ispis E-mail

Odgađaju se utakmice liga mladeži HNS Središta sjever a koje se trebaju igrati 13/14.09.2014.,i to:

4.kolo lige juniora,
6.kolo lige pionira skupin"A",
4.kolo lige pionira skupina "B" istok i zapad.

Novi termin odigravanja utakmice je 08.11.2014.,ili po suglasnosti klubova.


ODLUKA O ODGODI UTAKMICA LIGA MLADEŽI
 
Limači U-10 i U-8 - promjena rasporeda - Sračinec PDF Ispis E-mail

4.KOLO - 13.09.2014. (SUBOTA) domaćin:NK“SRAČINEC“ Sračinec

TEREN 1
11,00 DUBRAVKA – MLADOST (VT) (U-10)
12,00 RUDAR 47 - SRAČINEC (U-8)
13,00 PLITVICA (G) - RUDAR 47 (U-10)
14,00 NOVI MAROF - PODRAVINA (U-8)
15,00 TRNJE - ZELENGAJ (U-10)
16,00 PODRAVINA - JALŽABET (U-10)

TEREN 2
11,00 ORAČ - VINICA (U-10)
12,00 VINICA - SLOBODA-ŠN (U-8)
13,00 SRAČINEC - SLOBODA-ŠN (U-10)
14,00 IVANČICA - TRNJE (U-8)
15,00 VARTEKS I - VARTEKS II (U-8)
16,00 VARTEKS – NEDELJANEC (U-10)

DUBRAVKA (U-8) - slobodan

HRASTOVSKO: Zadrugar - Plitvica (S) (U-10) 12:00 h

Povjerenik za natjecanje:
Nino VUGRINEC

 
1/8 finala kupa ŽNS Varaždin / NS Ludbreg PDF Ispis E-mail

1/8 finala kupa ŽNS Varaždin / NS Ludbreg

Srijeda 03.09.2014. - 17:00 h:

NEDELJANEC: Nedeljanec - Rudar 47 4-3 (1-1)
SVIBOVEC: Podravac - Polet (C) 0-2
SV.ILIJA: Obreš - Varteks 1-2
SV.ĐURĐ: Drava - Ivančica 4-1
SLOKOVEC: Sloga - Razvitak 2-0
HRASTOVSKO: Zadrugar - Podravac (SE) 7-1
PODEVČEVO: Čevo - Jalžabet 10.09.2014. - 2-1
BELETINEC: Bednja - Novi Marof - ODGOĐENO - 11.09.2014. - 4-1

 
« Početak«12345678910»Kraj »