• OBAVIJEST KLUBOVIMA   Obavještavaju se svi klubovi članice ŽNS Varaždin da temeljem čl. 85. Statuta ŽNS Varaždin nakon održane Skupštine saveza (27.02.2015.) trebaju u roku od 120 dana dostaviti u ŽNS Varaždin:   - usklađenje Statuta kluba sa Statutom ŽNS Varaždin (ogledni primjerak Statuta za klubove se nalazi na internet stranici ŽNS Varaždin), ovjeren...
  • Svi klubovi članice 1. i 2. ŽNL Varaždin (Istok i Zapad), MNK, ŽNK, Udruge te klubovi višeg ranga (Varaždin, Zelengaj, Plitvica (G), Ivančica, Novi Marof, Jalžabet) temeljem odluke IO:   POZIVAJU SE   na PLENUM KLUBOVA 1. i 2. ŽNL-e koji će se održati u dvorani za sastanke ŽNS Varaždin (Zagrebačka 94) dana 17.02.2015. (utorak) sa početkom u 18,00 sati&nb...
  • Temeljem odluke IO ŽNS Varaždin od 23.12.2014. počeci prvenstva i datumi održavanja Plenuma klubova:   PLENUMI KLUBOVA:    MŽNL ČK-VŽ - 09.02.2015.   NS Ludbreg - 16.02.2015.   ŽNL Varaždin - 17.02.2015.   HNS Središte Sjever - 16.03.2015.   POČECI PRVENSTVA:    1. MŽNL ČK-VŽ - 28.02.2015. - 14.06.2015...
  • OBAVIJEST ZA SVE ČLANICE ŽNS VARAŽDIN   Temeljem odluke IO ŽNS Varaždin svi klubovi dužni su izvršiti produljenje članarine za svoje registrirane igrače. Rok za produljenje članarine je od 07.01.2015. - 31.01.2015. na službenom obrascu koji se nalazi na internet stranici ŽNS Varaždin (i u prilogu ove novosti). Obrazac mora biti popunjen PC uređajem i ovjeren žigom kluba...
  • Obavještavaju se klubovi da se Zimski dvoranski malonogometni turnir ŽNS Varaždin neće održati zbog premalog broja prijavljenih klubova.    Povjerenik za natjecanje    Nino VUGRINEC  ...
Početna
Sri, 04.03.2015.
Novi raspored lige limača - 10. kolo - SRAČINEC PDF Ispis E-mail

10.KOLO - 18.10.2014. (SUBOTA) - DOMAĆIN: NK"SRAČINEC" SRAČINEC

11,15 SRAČINEC - SLOBODA-ŠN (U-8)
12,00 TRNJE - PODRAVINA (U-8)
13,00 IVANČICA - VINICA (U-8)
14,00 VARTEKS II - DUBRAVKA (U-8)
15,00 VARTEKS I - NOVI MAROF (U-8)

RUDAR 47 (U-8) - slobodan

Povjerenik za natjecanje:
Nino VUGRINEC

 
TRENERSKI SEMINARI PDF Ispis E-mail

Obavezni seminari za edukaciju trenera održat će se prema sljedećem rasporedu:

Ponedjeljak, 13.10.2014. od 14:00-17:00 sati - igralište NK "Trnje" Trnovec - Nacionalni kamp HNS-a

Utorak, 14.10.2014. od 14:00-17:00 sati - igralište NK "Trnje" Trnovec - Nacionalni kamp HNS-a

Srijeda, 15.10.2014. od 17:00-19:00 sati - igralište NK "Podravina" Ludbreg - Pokazni trening seniora

Sukladno kriterijima za dobivanje trenerskih licenci za sezonu 2015/16. svi treneri su obavezni prisustvovati najmanje jednom od ovih seminara.

Tajnik ZNT Varaždin:
Goran LABAŠ

 
NACIONALNI KAMP HNS I ŽNS VARAŽDIN PDF Ispis E-mail

NACIONALNI KAMP HNS I ŽNS VARAŽDIN

13. i 14.10.2014. godine održat će se nacionalni edukativni kamp HNS-a i ŽNS Varaždin na igralištu NK“Trnje“ u Trnovcu s početkom u 14 sati.

Pozivaju se klubovi da zajedno s trenerima pošalju djecu na kamp:
U-12 - 2003. godište
U-13 - 2002. godište

Nosioc programa instruktor HNS:
VUGRINEC Stanislav

 
1/4 finale kupa ŽNS Varaždin / NS Ludbreg PDF Ispis E-mail

1/4 FINALE KUPA ŽNS VARAŽDIN

08.10.2014. - SRIJEDA - 16:00 h:
PODEVČEVO: Čevo - Polet (C) 0-1
JALKOVEC: Varteks - Bednja 1-2
NEDELJANEC: Nedeljanec - Drava (SĐ) 2-3

22.10.2014. - SRIJEDA - 16:00 h:
SLOKOVEC: Sloga - Zadrugar 3-1

 
PROMJENA DOMAĆINSTVA - LIGA LIMAČA - 5. kolo - TRNOVEC PDF Ispis E-mail

5.KOLO - 20.09.2014. (SUBOTA) domaćin:NK“TRNJE“ Trnovec

TEREN 1
10,00 SRAČINEC – IVANČICA (U-8)
11,00 NEDELJANEC - SRAČINEC (U-10)
12,00 MLADOST (VT) - TRNJE (U-10)
13,00 JALŽABET – ZADRUGAR (U-10)
14,00 VINICA - VARTEKS (U-10)
15,00 ZELENGAJ - PODRAVINA (U-10)
16,00 PODRAVINA - VINICA (U-8)

TEREN 2
10,00 PLITVICA (S) - DUBRAVKA (U-10)
11,00 DUBRAVKA - NOVI MAROF (U-8)
12,00 SLOBODA-ŠN - RUDAR 47 (U-8)
13,00 RUDAR 47 - ORAČ (U-10)
14,00 SLOBODA-ŠN- PLITVICA (G) (U-10)
15,00 TRNJE - VARTEKS I (U-8)

VARTEKS II (U-8) - slobodan

Zbog lošeg stanja terena u Nedeljancu utakmice lige limača biti će odigrane u Trnovcu. Ovim putem želim se zahvaliti NK"Trnje" što su u vrlo kratkom vremenu uspjeli osigurati teren za igru.

Povjerenik za natjecanje:
Nino Vugrinec

 
« Početak«12345678910»Kraj »