• OBAVIJEST KLUBOVIMA    Na stranici ŽNS Varaždin (Datoteke --> Službeni dokumenti i ispod ove obavijesti) nalazi se novi Zakon o financijskom poslovanju i računovodstvu neprofitnih organizacija koji stupa na snagu 01.01.2015. i svi klubovi su dužni pridržavati se istog.       Zakon o financijskom poslovanju i racunovodstvu neprofitnih organizacija...
  • Obavezni seminari za edukaciju trenera održat će se prema sljedećem rasporedu:   Ponedjeljak, 13.10.2014. od 14:00-17:00 sati - igralište NK "Trnje" Trnovec - Nacionalni kamp HNS-a   Utorak, 14.10.2014. od 14:00-17:00 sati - igralište NK "Trnje" Trnovec - Nacionalni kamp HNS-a   Srijeda, 15.10.2014. od 17:00-19:00 sati - igralište NK "Podravina" Ludbreg...
  • NACIONALNI KAMP HNS I ŽNS VARAŽDIN   13. i 14.10.2014. godine održat će se nacionalni edukativni kamp HNS-a i ŽNS Varaždin na igralištu NK“Trnje“ u Trnovcu s početkom u 14 sati.    Pozivaju se klubovi da zajedno s trenerima pošalju djecu na kamp:   U-12 - 2003. godište   U-13 - 2002. godište   Nosioc programa instruk...
  • 1/4 FINALE KUPA ŽNS VARAŽDIN   08.10.2014. - SRIJEDA - 16:00 h:    PODEVČEVO: Čevo - Polet (C) 0-1   JALKOVEC: Varteks - Bednja 1-2   NEDELJANEC: Nedeljanec - Drava (SĐ) 2-3   22.10.2014. - SRIJEDA - 16:00 h:    SLOKOVEC: Sloga - Zadrugar 3-1  ...
  • Odgođene su sve utakmice 4. kola lige veterana ŽNL Varaždin koje su se trebale igrati 15.09.2014. (ponedjeljak). O odigravanju tih utakmica klubovi će biti naknadno obaviješteni.   Povjerenik za natjecanje    Nino Vugrinec   ...
Početna
Ned, 26.10.2014.
1/8 finala kupa ŽNS Varaždin / NS Ludbreg PDF Ispis E-mail

1/8 finala kupa ŽNS Varaždin / NS Ludbreg

Srijeda 03.09.2014. - 17:00 h:

NEDELJANEC: Nedeljanec - Rudar 47 4-3 (1-1)
SVIBOVEC: Podravac - Polet (C) 0-2
SV.ILIJA: Obreš - Varteks 1-2
SV.ĐURĐ: Drava - Ivančica 4-1
SLOKOVEC: Sloga - Razvitak 2-0
HRASTOVSKO: Zadrugar - Podravac (SE) 7-1
PODEVČEVO: Čevo - Jalžabet 10.09.2014. - 2-1
BELETINEC: Bednja - Novi Marof - ODGOĐENO - 11.09.2014. - 4-1

 
SELEKCIJA ŽNS VARAŽDIN PDF Ispis E-mail

SELEKCIJA ŽNS VARAŽDIN

Dana 02.09.2014. (utorak) održat će se selekcije ŽNS Varaždin za uzrast 2002. i 2001. godište na igralištu NK“Trnje“ u Trnovcu.

Početak selekcije godišta 2002. biti će u 16:00 sati, a okupljanje u 15:00 sati.

Početak selekcije godišta 2001. biti će u 17:00 sati, a okupljanje u 16:00 sati.

Selekcija ŽNS obavezna je za sve klubove.

Mole se treneri da dovedu igrače u zakazano vrijeme, a igrači moraju sa sobom ponijeti svu sportsku opremu (kopačke, štucne, gačice, majicu i kostobrane).

 
2. KOLO KUPA ŽNS VARAŽDIN / NS LUDBREG 2014/15 PDF Ispis E-mail

2. kolo ŽNS Varaždin / NS Ludbreg - Subota 09.08.2014. - 17:30 h:
TUŽNO: Sloboda (T) - Rudar 47 3-4 (1-1)
CESTICA: Polet (C) - Varaždin-ŠN 3-2
SRC SLOBODA: Varteks - Sračinec 3-0
ČIČKOVINA: Razvitak - Radnički 4-2
VRBANOVEC: Dinamo 01 - Zadrugar 0-9
KOMARNICA: Ajax - Podravac (SE) 5-7 (3-3)


2. kolo ŽNS Varaždin / NS Ludbreg - Nedjelja 10.08.2014. - 17:30 h:
PETRIJANEC: Orač - Čevo 2-3
JALŽABET: Jalžabet - Mladost (VŽ)4-1
BELETINEC: Bednja - Podravina 3-2
NOVI MAROF: Novi Marof - Budućnost 4-2
TURČIN: Dubravka - Nedeljanec 3-4 (0-0)
SVIBOVEC: Podravac - Plitvica (G) 7-5 (2-2)
SVETI ILIJA: Obreš - Zelengaj 1-0
SVETI ĐURĐ: Drava - Polet (M) 5-3
SIGETEC: Mladost (S) - Ivančica 0-1
SLOKOVEC: Sloga - Karlovec 5-0

2. kolo kupa ŽNS Varaždin / NS Ludbreg - 2014/15
 
Kup ŽNS Varaždin / NS Ludbreg - 2014/15 PDF Ispis E-mail

ŽDRIJEB - ŽNS VARAŽDIN

Pretkolo kupa ŽNS Varaždin/NS Ludbreg
30.07.2014. (srijeda) u 17:30 h:
DRUŽBINEC: Mladost (D) - Orač 0-3 (b.b.)

1. kolo kupa ŽNS Varaždin / NS Ludbreg

02.08.2014. (subota) u 17:30 h:
PODEVČEVO: Čevo - Mladost (VT) 2-0
KUĆAN GORNJI: Udarnik 32 - Jalžabet 1-4
VARAŽDIN: Mladost (VŽ)-Sloboda-ŠN 3-0 (b.b.)
BELETINEC: Bednja - Polet (T) 6-2
NOVI MAROF: Novi Marof - Majerje 10-1
NEDELJANEC: Nedeljanec - Vinica 7-0

03.08.2014. (nedjelja) u 17:30 h:
PETRIJANEC: Orač - Beretinec 6-1
LEPOGLAVA: Lepoglava - Budućnost 2-3
TUŽNO: Sloboda (T) - Mladost (K) 3-0 (b.b.)
MARGEČAN: Mladost (M) - Rudar 47 2-3
SVIBOVEC: Podravac - Trnje 3-2
SVETI ILIJA: Obreš - Zagorac 2-0
NOVA VES: Nova Ves - Zelengaj 0-3 (b.b.)
VARAŽDIN (SRC SLOBODA): Varteks - Vindija 5-1
JURKETINEC: Omladinac - Sračinec 4-5 (0-0) - 11erci

05.08.2014. (utorak) u 17:30 h:
TURČIN: Dubravka - Dinamo (B)3-2
VIRJE OTOK: Bratstvo - Polet (C)0-4
VARAŽDIN: Varaždin-ŠN - Vratno 4-1



ŽDRIJEB NS LUDBREG

Pretkolo kupa ŽNS Varaždin/NS Ludbreg
03.08.2014. (nedjelja) u 17:30 h:
SVETI ĐURĐ: Drava - Struga-Rovokop 1-0
MALI BUKOVEC: Bukovčan 27 - Mladost (S) 0-5
JALŽABET: Novakovec - Dinamo 01 1-2

1. kolo kupa ŽNS Varaždin / NS Ludbreg
05.08.2014. (utorak) u 17:30 h:
SVETI ĐURĐ: Drava - Mladost (Š)7-5 (2-2)
MARTIJANEC: Polet (M) - Bednja (S)4-0
SIGETEC: Mladost (S) - Bukovčan 4-1 (1-1)
SLOKOVEC: Sloga - Plitvica (S)4-1
KARLOVEC: Karlovec - Poljanec 2-0
ČIČKOVINA: Razvitak - Gora 3-0
APATIJA: Dinamo (A) - Radnički 4-6 (3-3)
VRBANOVEC: Dinamo 01 - Lunjkovec 2-0
KOMARNICA: Ajax - Poljoprivrednik 4-0
SESVETE: Podravac - Mladost (SP) 6-1

 
Prijava za natjecanje - limači PDF Ispis E-mail

POČETNICI (U-8) I MLAĐI PIONIRI (U-10)

PRIJAVA ZA NATJECANJE U NATJECATELJSKOJ 2014/15. GODINI

Temeljem članka Propozicija za natjecanje LIMAČA (početnici i mlađi pioniri), IO ŽNS Varaždin donio je

O D L U K U

Svi klubovi su koji se žele natjecati u gore navedenim kategorijama, dužni su prijaviti (mail-om, fax-om, poštom, osobno) za natjecanje do petka, 01.08.2014. godine.

Prijava za natjecanje se nalazi na službenoj stranici ŽNS Varaždin.

Plenum klubova će se održati 07.08.2014. godine s početkom u 19:00 u dvorani ŽNS Varaždin.

Početak natjecanja ovisit će o broju prijavljenih ekipa.

Pravo nastupa igrača:
Početnici: 2006., 2007. i 2008 godište, igračice 2005. godište
Mlađi pioniri: 2003., 2004. 2005. godište, igračice 2002. godište

Povjerenik za natjecanje
Nino Vugrinec

Prijava za natjecanja u ŽNL - 2014/15
 
« Početak«12345678910»Kraj »