Raspored i rezultati

ZDMNP NS Ludbreg

0 - 8
Zimsko malonogometno prvenstvo Mlađi Pioniri A

Poljanec Pioniri U-12 - Podravina 2 Pioniri U-12

2 - 5
Zimsko malonogometno prvenstvo Mlađi Pioniri B

Drava (SĐ) Pioniri U-12 - Podravina 1 Pioniri U-12

0 - 5
Zimsko malonogometno prvenstvo Pioniri A

Dinamo (A) Pioniri U-14 - Podravina 2 Pioniri U-14

2 - 0
Zimsko malonogometno prvenstvo Pioniri B

Karlovec Pioniri U-14 - Dinamo 01 Pioniri U-14

12 - 1
Zimsko malonogometno prvenstvo A

Plitvica (S) - Bukovčan 27

1 - 4
Zimsko malonogometno prvenstvo C

Karlovec - Poljanec

1 - 9
Zimsko malonogometno prvenstvo D

Ajax - Dinamo (A)

3 - 8
Zimsko malonogometno prvenstvo E

Gora - Mladost (S)

3 - 1
Zimsko malonogometno prvenstvo D

Mladost (Š) - Dinamo 01

0 - 1
Zimsko malonogometno prvenstvo Veterani A

Dinamo (A) Veterani - Mladost (S)

3 - 2
Zimsko malonogometno prvenstvo Pioniri B

Zadrugar Pioniri U-14 - Mladost (Š) Pioniri U-14

1 - 6
Zimsko malonogometno prvenstvo Pioniri A

Bukovčan Pioniri U-14 - Podravina 1 Pioniri U-14

1 - 6
Zimsko malonogometno prvenstvo F

Struga-Rovokop - Lunjkovec

1 - 2
Zimsko malonogometno prvenstvo E

Razvitak - Novakovec

2 - 4
Zimsko malonogometno prvenstvo Veterani A

Podravina Veterani - Mladost (Š) Veterani

1 - 1
Zimsko malonogometno prvenstvo A

Podravac (SE) - Drava (SĐ)

7 - 2
Zimsko malonogometno prvenstvo C

Bukovčan - Radnički

2 - 4
Zimsko malonogometno prvenstvo Veterani C

Podravac (SE) Veterani - Sloga Veterani

3 - 2
Zimsko malonogometno prvenstvo D

Mladost (Š) - Ajax

1 - 3
Zimsko malonogometno prvenstvo Veterani B

Radnički Veterani - Drava (SĐ) Veterani

6 - 3
Zimsko malonogometno prvenstvo B

Zadrugar - Mladost (SP)

6 - 1
Zimsko malonogometno prvenstvo D

Dinamo 01 - Dinamo (A)

5 - 0
Zimsko malonogometno prvenstvo B

Polet (M) - Poljoprivrednik

0 - 5
Zimsko malonogometno prvenstvo Pioniri A

Podravina 2 Pioniri U-14 - Podravina 1 Pioniri U-14

1 - 3
Zimsko malonogometno prvenstvo Pioniri B

Dinamo 01 Pioniri U-14 - Mladost (Š) Pioniri U-14

0 - 3
Zimsko malonogometno prvenstvo Pioniri A

Dinamo (A) Pioniri U-14 - Bukovčan Pioniri U-14

1 - 1
Zimsko malonogometno prvenstvo Pioniri B

Karlovec Pioniri U-14 - Zadrugar Pioniri U-14

6 - 3
Zimsko malonogometno prvenstvo C

Radnički - Poljanec

1 - 6
Zimsko malonogometno prvenstvo Veterani C

Poljoprivrednik Veterani - Podravac (SE) Veterani

4 - 1
Zimsko malonogometno prvenstvo Veterani A

Podravina Veterani - Dinamo (A) Veterani

6 - 2
Zimsko malonogometno prvenstvo B

Mladost (SP) - Poljoprivrednik

3 - 1
Zimsko malonogometno prvenstvo Veterani B

Zadrugar Veterani - Radnički Veterani

2 - 0
Zimsko malonogometno prvenstvo C

Bukovčan - Karlovec

2 - 1
Zimsko malonogometno prvenstvo Veterani A

Mladost (Š) Veterani - Mladost (S) Veterani

5 - 3
Zimsko malonogometno prvenstvo B

Zadrugar - Polet (M)

5 - 2
Zimsko malonogometno prvenstvo E

Novakovec - Mladost (S)

2 - 1
Zimsko malonogometno prvenstvo F

Sloga - Struga-Rovokop

3 - 2
Zimsko malonogometno prvenstvo E

Razvitak - Gora

2 - 0
Zimsko malonogometno prvenstvo Pioniri B

Zadrugar Pioniri U-14 - Dinamo (B) Pioniri U-14

0 - 5
Zimsko malonogometno prvenstvo Mlađi Pioniri B

Plitvica Pioniri U-12 - Drava (SĐ) Pioniri U-12

2 - 1
Zimsko malonogometno prvenstvo Mlađi Pioniri A

Zadrugar Pioniri U-12 - Poljanec Pioniri U-12

17 - 0
Zimsko malonogometno prvenstvo Pioniri A

Podravina Pioniri A – 14 - Dinamo (A) Pioniri U-14

3 - 7
Zimsko malonogometno prvenstvo B

Poljoprivrednik - Zadrugar

0 - 1
Zimsko malonogometno prvenstvo Veterani A

Dinamo (A) Veterani - Mladost (Š) Veterani

1 - 3
Zimsko malonogometno prvenstvo A

Bukovčan 27 - Drava (SĐ)

8 - 0
Zimsko malonogometno prvenstvo Veterani C

Sloga Veterani - Poljoprivrednik Veterani

2 - 3
Zimsko malonogometno prvenstvo D

Dinamo (A) - Mladost (Š)

0 - 0
Zimsko malonogometno prvenstvo Veterani B

Drava (SĐ) Veterani - Zadrugar Veterani

3 - 4
Zimsko malonogometno prvenstvo C

Karlovec - Radnički

1 - 1
Zimsko malonogometno prvenstvo A

Plitvica - Podravac (SE)

1 - 4
Zimsko malonogometno prvenstvo E

Gora - Novakovec

0 - 15
Zimsko malonogometno prvenstvo F

Lunjkovec - Sloga

0 - 4
Zimsko malonogometno prvenstvo Veterani A

Mladost (S) Veterani - Podravina Veterani

1 - 0
Zimsko malonogometno prvenstvo Mlađi Pioniri A

Podravina 2 Pioniri U-12 - Zadrugar Pioniri U-12

13 - 1
Zimsko malonogometno prvenstvo Mlađi Pioniri B

Podravina 1 Pioniri U-12 - Plitvica Pioniri U-12

3 - 1
Zimsko malonogometno prvenstvo Pioniri A

Bukovčan Pioniri U-14 - Podravina 2 Pioniri U-14

1 - 1
Zimsko malonogometno prvenstvo Pioniri B

Mladost (Š) Pioniri U-14 - Karlovec Pioniri U-14

1 - 2
Zimsko malonogometno prvenstvo C

Poljanec - Bukovčan

1 - 2
Zimsko malonogometno prvenstvo B

Polet (M) - Mladost (SP)

5 - 2
Zimsko malonogometno prvenstvo A

Podravac (SE) - Bukovčan 27

1 - 4
Zimsko malonogometno prvenstvo E

Mladost (S) - Razvitak

1 - 1
Zimsko malonogometno prvenstvo A

Drava (SĐ) - Plitvica

0 - 5
Zimsko malonogometno prvenstvo D

Ajax - Dinamo 01

8 - 1
Zimsko malonogometno prvenstvo Seniori - 1/8 finala

Plitvica (S) - Mladost (S)

2 - 3
Zimsko malonogometno prvenstvo Seniori - 1/8 finala

Novakovec - Radnički

2 - 0
Zimsko malonogometno prvenstvo Seniori - 1/8 finala

Zadrugar - Polet (M)

3 - 4
Zimsko malonogometno prvenstvo Seniori - 1/8 finala

Lunjkovec - Dinamo 01

3 - 5
Zimsko malonogometno prvenstvo Seniori - 1/8 finala

Bukovčan - Dinamo (A)

1 - 2
Zimsko malonogometno prvenstvo Seniori - 1/8 finala

Sloga - Mladost (SP)

2 - 1
Zimsko malonogometno prvenstvo Seniori - 1/8 finala

Mladost (Š) - Drava (SĐ)

4 - 2
Zimsko malonogometno prvenstvo Seniori - 1/8 finala

Podravac (SE) - Razvitak

1 - 0
Zimsko malonogometno prvenstvo Mlađi Pioniri – 1/2 finale

Podravina 2 Pioniri U-12 - Drava (SĐ) Pioniri U-12

4 - 1
Zimsko malonogometno prvenstvo Mlađi Pioniri – 1/2 finale

Podravina 1 Pioniri U-12 - Zadrugar Pioniri U-12

1 - 7
Revijalna

ŽNK Podravina 02 - ŽNK Cestica 2005

1 - 4
Zimsko malonogometno prvenstvo Veterani – 1/4 finala

Sloga Veterani - Zadrugar Veterani

1 - 2
Zimsko malonogometno prvenstvo Veterani – 1/4 finala

Mladost (Š) Veterani - Radnički Veterani

4 - 2
Zimsko malonogometno prvenstvo Veterani – 1/4 finala

Drava (SĐ) - Mladost (S) Veterani

3 - 2
Zimsko malonogometno prvenstvo Veterani – 1/4 finala

Podravac (SE) Veterani - Podravina Veterani

2 - 1
Zimsko malonogometno prvenstvo Seniori – 1/4 finala

Mladost (Š) - Podravac (SE)

4 - 1
Zimsko malonogometno prvenstvo Seniori – 1/4 finala

Dinamo (A) - Mladost (SP)

5 - 2
Zimsko malonogometno prvenstvo Seniori – 1/4 finala

Zadrugar - Dinamo 01

10 - 4
Zimsko malonogometno prvenstvo Seniori – 1/4 finala

Plitvica (S) - Radnički

1 - 0
Zimsko malonogometno prvenstvo Pioniri – 1/2 finale

Podravina 1 Pioniri U-14 - Karlovec Pioniri U-14

0 - 2
Zimsko malonogometno prvenstvo Pioniri – 1/2 finale

Zadrugar Pioniri U-14 - Bukovčan Pioniri U-14

4 - 0
Zimsko malonogometno prvenstvo Veterani – 1/2 finale

Zadrugar Veterani - Radnički Veterani

5 - 3
Zimsko malonogometno prvenstvo Veterani – 1/2 finale

Drava (SĐ) Veterani - Podravac (SE) Veterani

5 - 2
Zimsko malonogometno prvenstvo Seniori – 1/2 finale

Plitvica (S) - Zadrugar

4 - 5
Zimsko malonogometno prvenstvo Seniori – 1/2 finale

Dinamo (A) - Mladost (Š)

1 - 0
Zimsko malonogometno prvenstvo Mlađi pioniri – za 3. mjesto

Drava (SĐ) Pioniri U-12 - Zadrugar Pioniri U-12

2 - 0
Zimsko malonogometno prvenstvo Pioniri – za 3. mjesto

Karlovec Pioniri U-14 - Zadrugar Pioniri U-14

4 - 5
Zimsko malonogometno prvenstvo Veterani – za 3. mjesto

Radnički Veterani - Podravac (SE) Veterani

4 - 5
Zimsko malonogometno prvenstvo Seniori – za 3. mjesto

Zadrugar - Dinamo (A)

17:00
Revijalna

Podravina 1 U-6 - Podravina 2 U-6

0 - 3
Zimsko malonogometno prvenstvo Mlađi pioniri – Finale

Podravina 2 Pioniri U-12 - Podravina 1 Pioniri U-12

6 - 0
Zimsko malonogometno prvenstvo Pioniri – Finale

Podravina 1 Pioniri U-14 - Bukovčan Pioniri U-14

1 - 2
Zimsko malonogometno prvenstvo Veterani – Finale

Zadrugar Veterani - Drava (SĐ) Veterani

5 - 4
Zimsko malonogometno prvenstvo Seniori – Finale

Plitvica (S) - Mladost (Š)