3. ŽNL Skupina Varaždin 2019/2020

Raspored 3. ŽNL 2019/2020 Regija Varaždin

1 - 5
3. ŽNL Skupina Varaždin 2019/2020

Vindija - Podravac (SV)

17:30
3. ŽNL Skupina Varaždin 2019/2020

Klenovnik - Omladinac

17:30
3. ŽNL Skupina Varaždin 2019/2020

Bratstvo - Udarnik 32

17:30
3. ŽNL Skupina Varaždin 2019/2020

Vratno - Mladost (VT)

17:00
3. ŽNL Skupina Varaždin 2019/2020

Sračinec - Klenovnik

17:00
3. ŽNL Skupina Varaždin 2019/2020

Omladinac - Bratstvo

17:00
3. ŽNL Skupina Varaždin 2019/2020

Udarnik 32 - Vratno

17:00
3. ŽNL Skupina Varaždin 2019/2020

Mladost (VT) - Vindija

17:00
3. ŽNL Skupina Varaždin 2019/2020

Podravac (SV) - Mladost (VT)

17:00
3. ŽNL Skupina Varaždin 2019/2020

Vratno - Omladinac

17:00
3. ŽNL Skupina Varaždin 2019/2020

Bratstvo - Sračinec

17:00
3. ŽNL Skupina Varaždin 2019/2020

Vindija - Udarnik 32

16:30
3. ŽNL Skupina Varaždin 2019/2020

Omladinac - Vindija

16:30
3. ŽNL Skupina Varaždin 2019/2020

Klenovnik - Bratstvo

16:30
3. ŽNL Skupina Varaždin 2019/2020

Udarnik 32 - Podravac (SV)

16:30
3. ŽNL Skupina Varaždin 2019/2020

Sračinec - Vratno

16:00
3. ŽNL Skupina Varaždin 2019/2020

Mladost (VT) - Udarnik 32

16:00
3. ŽNL Skupina Varaždin 2019/2020

Vindija - Sračinec

16:00
3. ŽNL Skupina Varaždin 2019/2020

Vratno - Klenovnik

16:00
3. ŽNL Skupina Varaždin 2019/2020

Podravac (SV) - Omladinac

15:30
3. ŽNL Skupina Varaždin 2019/2020

Bratstvo - Vratno

15:30
3. ŽNL Skupina Varaždin 2019/2020

Omladinac - Mladost (VT)

15:30
3. ŽNL Skupina Varaždin 2019/2020

Klenovnik - Vindija

15:30
3. ŽNL Skupina Varaždin 2019/2020

Sračinec - Podravac (SV)

15:00
3. ŽNL Skupina Varaždin 2019/2020

Udarnik 32 - Omladinac

15:00
3. ŽNL Skupina Varaždin 2019/2020

Mladost (VT) - Sračinec

15:00
3. ŽNL Skupina Varaždin 2019/2020

Vindija - Bratstvo

15:00
3. ŽNL Skupina Varaždin 2019/2020

Podravac (SV) - Klenovnik

15:00
3. ŽNL Skupina Varaždin 2019/2020

Vratno - Vindija

15:00
3. ŽNL Skupina Varaždin 2019/2020

Bratstvo - Podravac (SV)

15:00
3. ŽNL Skupina Varaždin 2019/2020

Sračinec - Udarnik 32

15:00
3. ŽNL Skupina Varaždin 2019/2020

Klenovnik - Mladost (VT)

15:00
3. ŽNL Skupina Varaždin 2019/2020

Omladinac - Sračinec

15:00
3. ŽNL Skupina Varaždin 2019/2020

Udarnik 32 - Klenovnik

15:00
3. ŽNL Skupina Varaždin 2019/2020

Mladost (VT) - Bratstvo

15:00
3. ŽNL Skupina Varaždin 2019/2020

Podravac (SV) - Vratno

15:00
3. ŽNL Skupina Varaždin 2019/2020

Podravac (SV) - Vindija

15:00
3. ŽNL Skupina Varaždin 2019/2020

Omladinac - Klenovnik

14:00
3. ŽNL Skupina Varaždin 2019/2020

Mladost (VT) - Vratno

14:00
3. ŽNL Skupina Varaždin 2019/2020

Udarnik 32 - Bratstvo

14:00
3. ŽNL Skupina Varaždin 2019/2020

Klenovnik - Sračinec

14:00
3. ŽNL Skupina Varaždin 2019/2020

Vratno - Udarnik 32

14:00
3. ŽNL Skupina Varaždin 2019/2020

Bratstvo - Omladinac

14:00
3. ŽNL Skupina Varaždin 2019/2020

Vindija - Mladost (VT)

13:30
3. ŽNL Skupina Varaždin 2019/2020

Mladost (VT) - Podravac (SV)

13:30
3. ŽNL Skupina Varaždin 2019/2020

Omladinac - Vratno

13:30
3. ŽNL Skupina Varaždin 2019/2020

Sračinec - Bratstvo

13:30
3. ŽNL Skupina Varaždin 2019/2020

Udarnik 32 - Vindija

13:30
3. ŽNL Skupina Varaždin 2019/2020

Bratstvo - Klenovnik

13:30
3. ŽNL Skupina Varaždin 2019/2020

Vindija - Omladinac

13:30
3. ŽNL Skupina Varaždin 2019/2020

Vratno - Sračinec

13:30
3. ŽNL Skupina Varaždin 2019/2020

Podravac (SV) - Udarnik 32

13:00
3. ŽNL Skupina Varaždin 2019/2020

Udarnik 32 - Mladost (VT)

13:00
3. ŽNL Skupina Varaždin 2019/2020

Omladinac - Podravac (SV)

13:00
3. ŽNL Skupina Varaždin 2019/2020

Klenovnik - Vratno

13:00
3. ŽNL Skupina Varaždin 2019/2020

Sračinec - Vindija

Seniori

PosKlubPWDLFAGDPts
111005143
200000000
200000000
200000000
200000000
200000000
200000000
200000000
9100115-40