3. ŽNL Skupina Varaždin 2020/2021

Raspored 3. ŽNL 2020/2021 Regija Varaždin

17:30
3. ŽNL Skupina Varaždin ŽNL 2020/2021

Omladinac - Udarnik 32

17:30
3. ŽNL Skupina Varaždin ŽNL 2020/2021

Sračinec - Bratstvo

17:30
3. ŽNL Skupina Varaždin ŽNL 2020/2021

Vratno - Podravac (SV)

17:30
3. ŽNL Skupina Varaždin ŽNL 2020/2021

Vinica - Trnje

17:00
3. ŽNL Skupina Varaždin ŽNL 2020/2021

Vindija - Vratno

17:00
3. ŽNL Skupina Varaždin ŽNL 2020/2021

Trnje - Sračinec

17:00
3. ŽNL Skupina Varaždin ŽNL 2020/2021

Bratstvo - Omladinac

17:00
3. ŽNL Skupina Varaždin ŽNL 2020/2021

Podravac (SV) - Vinica

17:00
3. ŽNL Skupina Varaždin ŽNL 2020/2021

Omladinac - Trnje

17:00
3. ŽNL Skupina Varaždin ŽNL 2020/2021

Udarnik 32 - Bratstvo

17:00
3. ŽNL Skupina Varaždin ŽNL 2020/2021

Vinica - Vindija

17:00
3. ŽNL Skupina Varaždin ŽNL 2020/2021

Sračinec - Podravac (SV)

16:30
3. ŽNL Skupina Varaždin ŽNL 2020/2021

Vratno - Vinica

16:30
3. ŽNL Skupina Varaždin ŽNL 2020/2021

Vindija - Sračinec

16:30
3. ŽNL Skupina Varaždin ŽNL 2020/2021

Trnje - Udarnik 32

16:30
3. ŽNL Skupina Varaždin ŽNL 2020/2021

Podravac (SV) - Omladinac

16:30
3. ŽNL Skupina Varaždin ŽNL 2020/2021

Bratstvo - Trnje

16:30
3. ŽNL Skupina Varaždin ŽNL 2020/2021

Omladinac - Vindija

16:30
3. ŽNL Skupina Varaždin ŽNL 2020/2021

Udarnik 32 - Podravac (SV)

16:30
3. ŽNL Skupina Varaždin ŽNL 2020/2021

Sračinec - Vratno

16:00
3. ŽNL Skupina Varaždin ŽNL 2020/2021

Vinica - Sračinec

16:00
3. ŽNL Skupina Varaždin ŽNL 2020/2021

Vindija - Udarnik 32

16:00
3. ŽNL Skupina Varaždin ŽNL 2020/2021

Podravac (SV) - Bratstvo

16:00
3. ŽNL Skupina Varaždin ŽNL 2020/2021

Vratno - Omladinac

15:30
3. ŽNL Skupina Varaždin ŽNL 2020/2021

Omladinac - Vinica

15:30
3. ŽNL Skupina Varaždin ŽNL 2020/2021

Trnje - Podravac (SV)

15:30
3. ŽNL Skupina Varaždin ŽNL 2020/2021

Udarnik 32 - Vratno

15:30
3. ŽNL Skupina Varaždin ŽNL 2020/2021

Bratstvo - Vindija

15:00
3. ŽNL Skupina Varaždin ŽNL 2020/2021

Sračinec - Omladinac

15:00
3. ŽNL Skupina Varaždin ŽNL 2020/2021

Vratno - Bratstvo

15:00
3. ŽNL Skupina Varaždin ŽNL 2020/2021

Vindija - Trnje

15:00
3. ŽNL Skupina Varaždin ŽNL 2020/2021

Vinica - Udarnik 32

15:00
3. ŽNL Skupina Varaždin ŽNL 2020/2021

Podravac (SV) - Vindija

15:00
3. ŽNL Skupina Varaždin ŽNL 2020/2021

Bratstvo - Vinica

15:00
3. ŽNL Skupina Varaždin ŽNL 2020/2021

Udarnik 32 - Sračinec

15:00
3. ŽNL Skupina Varaždin ŽNL 2020/2021

Trnje - Vratno

14:00
3. ŽNL Skupina Varaždin ŽNL 2020/2021

Podravac (SV) - Vratno

14:00
3. ŽNL Skupina Varaždin ŽNL 2020/2021

Bratstvo - Sračinec

14:00
3. ŽNL Skupina Varaždin ŽNL 2020/2021

Trnje - Vinica

15:00
3. ŽNL Skupina Varaždin ŽNL 2020/2021

Udarnik 32 - Omladinac

14:00
3. ŽNL Skupina Varaždin ŽNL 2020/2021

Omladinac - Bratstvo

14:00
3. ŽNL Skupina Varaždin ŽNL 2020/2021

Vratno - Vindija

14:00
3. ŽNL Skupina Varaždin ŽNL 2020/2021

Sračinec - Trnje

14:00
3. ŽNL Skupina Varaždin ŽNL 2020/2021

Vinica - Podravac (SV)

13:30
3. ŽNL Skupina Varaždin ŽNL 2020/2021

Bratstvo - Udarnik 32

13:30
3. ŽNL Skupina Varaždin ŽNL 2020/2021

Vindija - Vinica

13:30
3. ŽNL Skupina Varaždin ŽNL 2020/2021

Trnje - Omladinac

13:30
3. ŽNL Skupina Varaždin ŽNL 2020/2021

Podravac (SV) - Sračinec

13:30
3. ŽNL Skupina Varaždin ŽNL 2020/2021

Vinica - Vratno

13:30
3. ŽNL Skupina Varaždin ŽNL 2020/2021

Omladinac - Podravac (SV)

13:30
3. ŽNL Skupina Varaždin ŽNL 2020/2021

Udarnik 32 - Trnje

13:30
3. ŽNL Skupina Varaždin ŽNL 2020/2021

Sračinec - Vindija

13:00
3. ŽNL Skupina Varaždin ŽNL 2020/2021

Trnje - Bratstvo

13:00
3. ŽNL Skupina Varaždin ŽNL 2020/2021

Vindija - Omladinac

13:00
3. ŽNL Skupina Varaždin ŽNL 2020/2021

Vratno - Sračinec

13:00
3. ŽNL Skupina Varaždin ŽNL 2020/2021

Podravac (SV) - Udarnik 32

3. ŽNL Skupina Varaždin

PosKlubPWDLFAGDPts
100000000
100000000
100000000
100000000
100000000
100000000
100000000
100000000
100000000